HS Climate Solutions introduceert de Hisense Hi-Hybrid R290 monoblock, een hybride lucht/water-warmtepomp, die met 38 dB(A) op één meter afstand behoort tot de stilste in de markt. Tegelijkertijd bereikt het systeem een SCOP van 4,7 (A+++ bij lage temperatuurverwarming). De Hi-Hybrid heeft een vermogen van 4 kW en werkt met het natuurlijke koudemiddel R290 (propaan). Dankzij het monoblock-ontwerp is de installatie uit te voeren, zonder noodzaak voor een F-gassen certificaat.
“Hybride warmtepompen zijn de toekomst voor het duurzaam verwarmen van Nederland”, zegt Vincent Heijnen, directeur van HS Climate Solutions. “Efficiency en minimaal geluid, gecombineerd met propaan als koudemiddel – dat is precies waar de markt op zit te wachten. Met de Hi-Hybrid R290 monoblock bieden we installateurs en bewoners een betaalbare en makkelijk te installeren oplossing die klaar is voor vandaag én morgen.”
De Hi-Hybrid R290 monoblock komt in aanmerking voor de ISDE-subsidie. Voor installateurs biedt de geïntegreerde ConnectLife-app de mogelijkheid tot slimme monitoring, automatische updates en snel inzicht in prestaties.